Nota prawna

Niniejszy serwis został opracowany przez Leber und Hollman jako serwis informacyjny i reklamowy dla odbiorców ze wszystkich krajów na terenie Unii Europejskiej i innych.

Wszelkie prawa do materiałów publikowanych w tym serwisie, takich jak logo, indywidualne znaki graficzne, identyfikatory cyfrowe, aplikacje oraz wszelkie inne materiały publikowane na tej stronie są zastrzeżone i podlegają ochronie.

Jakiekolwiek drukowanie, kopiowanie i inne rodzaje wykorzystania wymagają zezwolenia.

Wszelkie umieszczone w tym serwisie znaki i nazwy handlowe stanowią własność ich właścicieli i wykorzystanie ich może odbyć się jedynie za pisemną ich zgodą.

Jakiekolwiek komentarze, sugestie lub uwagi nawiązujące do informacji zawartych w serwisie lub do samego serwisu, przekazane przez odwiedzającego nie będą traktowane przez Leber und Hollman jako poufne.

Żadna informacja zamieszczona w niniejszym serwisie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązujących na terenie danego kraju.

Leber und Hollman nie ponosi żadnej odpowiedzialności za nieautoryzowane wykorzystanie informacji zawartych na tej stronie.


Copyright © 2014 by Leber und Hollman